• 2

Gdyby napisać, że możemy wykonać każdą książkę, byłaby to może leciutka przesada.

Nasze Wydawnictwo specjalizuje się w wydawaniu opracowań naukowych z wielu dziedzin, szczególnie z zakresu:

1. Historii Śląska

2. Nauk społecznych (socjologia, demografia, polityka społeczna itp.)

3. Nauk ekonomicznych (ekonomia, zarządzanie, marketing, logistyka itp.)

4. Nauk technicznych (spawalnictwo, architektura i budownictwo, produkcja mineralnych materiałów budowlanych)

 

Wysoki poziom językowy i merytoryczny wydawanych przez nas prac zapewnia grono doświadczonych redaktorów. Za szatę typograficzną książek odpowiadają wieloletni operatorzy DTP współpracujący ze znanymi grafikami.

 

Do wydania każdej książki podchodzimy indywidualnie, dotyczy to zarówno stylu wyrażania myśli piszącego (poza poprawkami nie można pozbawiać tekstu „klimatu” charakterystycznego dla autora), jak i ustalania kosztów jej wydania. Nie stosujemy sztywnych szablonów formy typograficznej publikacji ani sztywnego katalogu cen na nasze usługi. Natomiast trzymamy się standardów języka polskiego, poprawnego redagowania przypisów i bibliografii, możliwie wysokiego poziomu grafiki.

 

Potrafimy wydać dobrze i tanio obszerną i skomplikowana książkę; kilkustronicową prostą broszurę podobnie. Ale też cenimy sobie klientów, którym zależy na wyjątkowej formie publikacji, układu typograficznego, wyjątkowym rodzaju papieru, oryginalnej okładce, bez względu na koszty. Każda publikacja jest wyceniana indywidualnie i jej koszt jest zawsze przedmiotem negocjacji.

 

Dotrzymujemy zawsze ustalonych z naszymi klientami terminów.

 

Wszelkie zapytania o możliwość i warunki wydania u nas książki, czasopisma, folderu czy innego druku prosimy kierować bezpośrednio na adres Wydawnictwa lub telefonicznie na numery: +48 77 4540 123; +48 502 560 847

. All Right Reserve.